Сумка органайзер (порожня) - Vitol сірий (1 відділ 44х25х10см) CT-G520BK/GY як купити?
Для того щоб офрмити замовлення, додайте товар в кошик і виберіть зручні для вас умови доставки та оплати, після чого менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження замовлення. Також замовлення можна оформити з менеджером по телефону, назвавши артикул товару і в телефонному режимі обговорити всі нюанси оплати і відправки.
Якщо у вас є сумніви чи підійде до вашого авто, зв'яжіться з менеджером, назвіть він код автомобіля і менеджер точно підкаже підійде чи ні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Крос-номері | CT-G520BK/GY |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



